درباره ندا خیرمند (کوچ شخصی و نویسنده سه جلد کتاب باورهای ثروتساز )

به نام خداوندی که ما را خالق زندگی خودمان آفرید

درست یادم هست اسفند سال ۱۳۹۴ که در شرایطی سخت وارد یک دوره موفقیت شدم و چون تازه چند روز بود خبردار شده بودیم که پدرم یک تومور مغزی بزرگ دارند راهی جز تغییر نداشتم، با اینکه مدت‌ها بود از بی هدفی و روزمرگی به تنگ آمده بودم و چندین بار از خداوند درخواست کرده بودم که من را به مسیر اصلی هدایت کند و آن مسیر در اسفند سال ۹۴ نشان داده شد.

هر چند آن دوره‌ها که با هزینه زیاد برگزار شد تاثیر آنچنانی در زندگی من نداشت اما راه بزرگی را برای من باز کرد و به نوعی می‌توان گفت دریچه‌ای به سمت رشد و شکوفایی و پیدا کردن خود واقعی و راه یافتن به عشقی که از کودکی در من شکل گرفته بود، آموزش و مشاوره با افراد که حتی بدون دوره هم در دوران دبیرستان و دانشگاه این پروسه را انجام می‌دادم و بالاخره با ورود به دوره ان ال پی و بعد از آن دوره‌های رشد فردی این هدف واضح‌تر شد و بالاخره در سال ۹۶ توانستم یک دوره ۸ ماهه را تولید کنم که هر کدام قسمتی از زندگی فرد را دربر می‌گرفت و یک زندگی رویایی را برایش ترسیم و امکان پذیر می‌کرد.

و با انجام مشاوره‌های مختلف توانستم انسان‌های زیادی را در مسیر پر فراز و نشیب زندگی به لطف خداوند یکتا راهنمایی و به نتیجه برسانم.

و با گذاشتن بیش از صد پادکست آموزشی در تلگرام و پاسخ به پرسش‌های گوناگون توانستم بسیاری از افراد را به قوانین جهان هستی و خداوند یکتا آشتی بدهم.

و در این مسیر هرگز از آموزش خودم غافل نشدم زیرا که انسان موجودیست فراموش‌کار که بر اساس قرآن هر روز و هر شب باید بر روی خودش کار کند و خود را رشد دهد.

من در این جا به شما کمک می‌کنم که بتوانید خالق زندگی خویش باشید و با قوانین جهان هستی به هر آنچه که در ذهن دارید دست پیدا کنید. و به یاری خداوند مسیرهای واضح و روشن و کاربردی را در این سایت به شما آموزش خواهیم داد.

با تشکر ندا خیرمند.

ندا خیرمند

مدرک لایف کوچینگ

مدرک بین المللی لایف کوچینگ

مدرک استادی

مدرک استادی

مدرک نویسندگی

مدرک نویسندگی
15 استاد مجرب
1200 دانشجوی عضو سایت
700 ساعت ویدئو
72 دوره اموزشی